اخبار

woman avatar

صنافر فراخوان داد: شرکت های توانمند در حوزه واقعیت مجازی و واقعیت افزوده نام نویسی کنند


سامانه جامع صنایع فرهنگی ایران (صنافر) طی فراخوانی از شرکت های توانمند در حوزه واقعیت مجازی و واقعیت افزوده دعوت به نام نویسی کرد.


woman avatar

/ «صنافر» به فعالین فرهنگی در خارج از کشور معرفی خواهد شد


در جلسه مشترک بنیاد ملی فناوری های فرهنگی و مدیران سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی مطرح شد: تاکید بر لزوم گسترش همکاری های بیشتر فی ما بین دو مجموعه/ «صنافر» به فعالین فرهنگی در خارج از کشور معرفی خواهد شد


woman avatar

وبینار آموزش بوم کسب و کار برگزار شد


مرکز نوآوری روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه تهران با مشارکت مرکز توسعه کسب و کار روشا و بنیاد ملی توسعه فناوری های فرهنگی وبینار آموزشی یک روزه ی بوم کسب و کار را با هدف توسعه کد نویسی حوزه کودک و نوجوان برگزار نمود.


woman avatar

وبینار تدوین بیزینس مدل در دانشکده روانشناسی دانشگاه تهران برگزار شد


وبینار تدوین بیزینس مدل باهمکاری بنیاد ملی توسعه فناوری های فرهنگی، شتاب دهنده ابر زندگی و دانشگاه تهران و با هدف توسعه کدنویسی حوزه کودک و نوجوان برگزار شد.


woman avatar

تاکید به لزوم حمایت وزارت کار از توسعه اکوسیستم های تخصصی کسب و کار و اشتغال در دومین رویداد فرهنگ،فناوری و کارآفرینی


معاون کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دومین رویداد فرهنگ، فناوری و کار آفرینی: لزوم حمایت وزارت کار از توسعه اکوسیستم های تخصصی کسب و کار و اشتغال


woman avatar

دومین رویداد فرهنگ، فناوری و کارآفرینی برگزار شد


بنیاد ملی توسعه فناوری های فرهنگی با همکاری وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی، سازمان ارتباطات اسلامی و رادیو فرهنگ، دومین رویداد ملی فرهنگ، فناوری و کارآفرینی را در محل سالن شهدای رادیو برگزار نمود.


woman avatar

اولین نمایشگاه مجازی فناوری های فرهنگی جمهوری اسلامی ایران برگزار می شود


نخستین نمایشگاه فناوری های فرهنگی جمهوری اسلامی ایران به همت بنیاد ملی توسعه فناوری های فرهنگی و با هدف حمایت از فناوران فرهنگی و همچنین  معرفی  آثار فاخر ملی در این حوزه، اواخر اردیبهشت ماه سال جاری در بستر مجازی برگزار خواهد شد.


woman avatar

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی از نخستین رویداد تخصصی جذب سرمایه بازدید کرد


نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در حاشیه بازدید از نخستین رویداد تخصصی جذب سرمایه عنوان کرد: نخستین رویداد تخصصی جذب سرمایه نوید بخش اتفاقات خوبی در عرصه فناوری های فرهنگی است


woman avatar

نخستین رویداد تخصصی جذب سرمایه در حوزه فناوری های فرهنگی به ایستگاه آخر رسید


آخرین مرحله از نخستین رویداد تخصصی جذب سرمایه در حوزه فناوری های فرهنگی صبح سه شنبه 5 اسفندماه در منطقه گردشگری عباس آباد تهران کلید خورد.


woman avatar

 میزگرد دیپلماسی نوروز و فناوری 


دیپلماسی تعیین کننده جایگاه کشورها در جغرافیای بین الملل است، تعیین کننده وضعیت جنگ و صلح برای کشورها بوده و بسیاری از کشورهایی که پیشینه ی درخشانی نداشته اند، تلاش می کنند تا با اتخاذ تصمیمات صحیح در حوزه ی دیپلماسی روابط خوبی با دیگر کشورهای جهان برقرار نمایند. 


woman avatar

میزگرد دیپلماسی هنر و راهبردهای توسعه اقتصادی


در میزگردی که با موضوع دیپلماسی هنر و راهبردهای توسعه اقتصادی و با حضور سجاد محمد یار زاده رئیس موسسه فرهنگی هنری و پژوهشی صبا، امیر حسین اسدی مدیر عامل بنیاد ملی توسعه فناوری های فرهنگی، محمدرضا پاکروان مشاور امور بین الملل بنیاد ملی توسعه فناوری های فرهنگی و جمعی از اصحاب هنر در محل فرهنگستان هنر برگزار شد، به پتانسیل های عرصه هنر در توسعه اقتصادی کشور، امکانات، فرصت ها و همچنین موانع و چالش های این حوزه پرداخته شد.


woman avatar

رقابت نفس گیر 50 استارت آپ حوزه فناوری فرهنگی در راستای جذب سرمایه میلیاردی


در جلسه هم اندیشی نخستین رویداد تخصصی جذب سرمایه در حوزه فناوری های فرهنگی که صبح یکشنبه 19 بهمن ماه در منطقه فرهنگی و گردشگری اراضی عباس آباد با حضور متولیان این رویداد و سرمایه گذاران شرکت کننده برگزار شد، در خصوص چند و چون برگزاری رویداد مذکور و حمایت از ایده های شرکت کننده بحث و تبادل نظر شد.


woman avatar

میزگرد اقتصاد هنر خوشنویسی و کارآفرینی


به همت بنیاد ملی توسعه فناوری های فرهنگی و فرهنگستان هنر برگزار شد:


woman avatar

امضای تفاهم نامه همکاری برای فدراسیون انجمن‌های ورزش های رزمی


به گزارش خبرنگار بنیاد ملی توسعه فناوری های فرهنگی، در مراسمی که روز شنبه در محل فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی


woman avatar

تاکید بر توسعه و گسترش همکاری های مشترک در حوزه محصولات فنآورانه و نشر الکترونیکی و شنیداری کتاب


در بازدید مدیران نشر صاد از بنیاد ملی توسعه فناوری های فرهنگی