اخبار

woman avatar

رونمایی از سامانه آنلاین نمایشگاه خوشنویسی «آموزگار مهر»


به همت بنیاد ملی توسعه فنآوری های فرهنگی، وزارت کار و یونیدو انجام گرفت


woman avatar

امضای تفاهم نامه همکاری در حوزه فعالیت ها و فنآوری های فرهنگی در آینده نزدیک


در نشست مشترکی که با حضور مسئولان و مدیران بنیاد ملی توسعه فنآوری های فرهنگی، وزارت دادگستری و سازمان فنی و حرفه ای صورت گرفت، حاضرین جلسه بر توسعه همکاری های مشترک فرهنگی،آموزشی و فن‌آوری بین بنیاد، وزارت دادگستری و سازمان فنی و حرفه ای کشور تاکید کردند.


woman avatar

برگزاری بوت کمپ آشنایی با مهارت های منتورینگ در حوزه فنآوری های دیجیتال


مرکز نوآوری و خلاقیت موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری با همکاری بنیاد ملی توسعه فنآوری های فرهنگی، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان توسعه صنعتی ملل متحد (UNIDO) ، با حضور امیر حسین اسدی مدیر عامل بنیاد ملی توسعه فنآوری های فرهنگی ، اقدام به برگزاری بوت کمپی با موضوع آشنایی با مهارت های منتورینگ در حوزه فنآوری های دیجیتال می نماید.


woman avatar

تربیت تسهیلگران کارآفرینی در حوزه صنایع خلاق و فرهنگی


با همکاری بنیاد ملی توسعه فنآوری های فرهنگی و کانون های فرهنگی هنری مساجد انجام می شود:


woman avatar

بنیاد ملی توسعه فنآوری های فرهنگی با شتابدهنده رضوان تفاهم نامه همکاری امضا کرد


با توجه به اهمیت و ضرورت تقویت زیر ساخت های علمی و فنآوری کشور در حوزه فنآوری های فرهنگی و هنری، و تاثیری که فنآوری های نرم در پیشرفت و توسعه ی جوامع مختلف دارد، بنیاد ملی توسعه فنآوری های فرهنگی با شتابدهنده رضوان که یکی از شتابدهنده های فعال در حوزه انیمیشن و تولید محتواست، تفاهم نامه همکاری امضا کرد.


woman avatar

همکاری بنیاد ملی توسعه فنآوری های فرهنگی با گروه مهندسی نیک پندار کوروش


فناوري های فرهنگی زیربناي صنایع فرهنگی و ابزار تولید در این عرصه به شمار می رود. همانگونه که تکنولوژی به بسیاری از جنبه های زندگی انسان ورود یافته، فرهنگ نیز از این قاعده مستثنی نبوده و به میزان قابل توجهی با فنآوری ها و تکنولوژی های جدید در هم آمیخته است.


woman avatar

انعقاد تفاهم نامه همکاری بنیاد ملی فنآوری های فرهنگی با بازار اجتماعی "با سلام"


امروزه گسترش فناوری شکل و شمایل کسب و کارها را نیز مانند بسیاری از جنبه های زندگی افراد تغییر داده است.


woman avatar

بنیاد ملی توسعه فنآوری های فرهنگی با مدرسه اسلامی هنر تفاهم نامه همکاری منعقد کرد


در طول تاریخ، رشد و گسترش هنر همواره در ارتباطی تنگاتنگ با باورهای مذهبی و دینی صورت گرفته است. به گونه‌ای که همواره دین توانسته است محتوای هنر را تحت تاثیر قرار دهد. در دهه های اخیر اما رونق هنر مدرن توانسته تا حد زیادی هنر مذهبی و سایر شاخه های هنر را تحت الشعاع خود قرار دهد. به همین دلیل کار آمدی و روز آمدی هنر اسلامی و بازگشت آن به زندگی مردم یکی از مباحث مهم در حوزه هنر و فرهنگ ایرانی اسلامی به شمار می رود. بر این اساس بنیاد ملی توسعه فنآوری های فرهنگی با هدف توسعه صنایع خلاق و فرهنگی و ارتباط آن با مقولات مختلف هنر اسلامی، با مدرسه اسلامی هنر تفاهم نامه همکاری امضا کرد.


woman avatar

بنیاد ملی توسعه فنآوری های فرهنگی با موسسه فرهنگی سپهر سبز آفرینش تفاهم نامه همکاری آموزشی امضا کرد


بنیاد ملی توسعه فنآوری های فرهنگی با هدف انجام فعالیت های آموزشی ترویجی، سیاست گذاری، طراحی و برنامه ریزی آموزشی با موسسه فرهنگی سپهر سبز آفرینش، تفاهم نامه همکاری امضا کرد.


woman avatar

همکاری چند جانبه بنیاد ملی توسعه فناوری های فرهنگی و شرکت آتیه سازان ایده گستر مبین


با توجه به نقش و اهمیت فنآوری های فرهنگی و صنایع خلاق در توسعه اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی کشور و ضرورت تقویت زیر ساخت های علمی و فنآوری کشور در حوزه فنآوری های فرهنگی و هنری، بنیاد ملی توسعه فنآوری های فرهنگی اقدام به انعقاد تفاهم نامه ای با شرکت آتیه سازان ایده گستر مبین به عنوان یکی از شرکت های سلامت محور و فعال در عرصه توسعه فنآوری های واقعیت مجازی نمود.


woman avatar

وبینار بررسی نقش فن آوری های نوین در توسعه روابط فرهنگی ایران با تاکید بر محصولات فرهنگی برگزار شد


برگزاری موفق نخستین وبینار بین المللی با موضوع: نقش فناوری های نوین در توسعه روابط فرهنگی جمهوری اسلامی ایران با تأکید بر محصولات فرهنگی


woman avatar

وبینار بررسی نقش فن آوری های نوین در توسعه روابط فرهنگی ایران با تاکید بر محصولات فرهنگی


فن آوری های نوین در زندگی امروز با چنان سرعتی در حال حرکت هستند که تمامی عرصه های زندگی اجتماعی را از اقتصاد و سیاست گرفته تا آموزش و فرهنگ، تحت تاثیر خود قرار داده اند.


woman avatar

همکاری بنیاد ملی توسعه فناوری های فرهنگی با شتابدهنده رضوان


به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی توسعه فناوری های فرهنگی، آقای امیرحسین اسدی با حضور در ساختمان انیمیشن سازی شتابدهنده رضوان با آقایان دکتر سبحانی، اسداله دیانتی، اسماعیل یوسفی، سعید صائمی، رضا سبحانی و محمد قاسمی دیدار و گفت و گو کرد.


woman avatar

چگونه یک شریک مناسب برای کسب وکار خود انتخاب کنیم؟


بسیاری از کسب وکار‌ها به دلیل ضعف در انتخاب شریک از هم می‌پاشند که در این مطلب به نکات مهم انتخاب یک شریک خوب پرداخته ایم.


woman avatar

لزوم آماده‌سازی ظرفیت‌های فرهنگی برای حضور خودرو‌های بدون سرنشین


مدیرعامل بنیاد ملی توسعه فناوری‌های فرهنگی گفت: باید قبل از حضور خودروهای بدون سرنشین در کشور ظرفیت‌های فرهنگی جامعه را برای استقبال از این فناوری آماده کنیم.